Het Team

Party Mania is een stichting, het bestaat dus uit een oprichter, een bestuur en medewerkers. Deze medewerkers zijn vrijwilligers die als hobby hun expertise aanwenden om het streven van de stichting ter promotie en bevordering in Den Haag na te streven. Wat is dat in normaal Haags? Nou regelmatig werken er een paar gasten die de oprichter kennen mee om te helpen dat Uitgaan in Den Haag gepromoot wordt.
Het bestuur
Het bestuur bestaat uit een aantal vaste bestuursleden, zoals een voorzitter en een penningmeester. Alle functionarissen zijn al sinds de oprichting van de stichting betrokken bij Party-Mania en zetten zicht naast hun bestuurlijke taken in voor het netwerk van Stichting Party-Mania. Daarnaast vraagt het team goedkeuring voor belangrijke beslissingen aan het bestuur en houdt de penningmeester als kas verantwoordelijke de inkomsten en uitgaven in de gaten. Tevens zorgt hij dat de minimale inkomsten die er jaarlijks gegenereerd worden, volledig geïnvesteerd worden in de stichting.
Het Team
Het team bestaat zoals hierboven geschreven uit een aantal enthousiaste vrijwilligers. Eigenlijk met ieder een eigen taak, maar altijd met de gemeenschappelijke visie. De meeste teamleden werken al vele jaren al dan niet met tussenpozen samen met de oprichter. Dit kan een lang verhaal worden, maar laat ik ze hieronder maar gaan voorstellen.
Richard Kanters
Bedenker & Oprichter | Agendabaas | Web- & Postmaster | Fotograaf | Ontwerper
Richard bedacht in 2003 een lijstje met toen der tijd housefeestjes voor zijn vrienden. Al snel groeide dit uit tot een complete website waar de agenda centraal stond.
Inmiddels is Richard als oprichter een door de wol gewassen 'baas' voor het bijhouden van de website en de agenda. Dit resulteert dat Stappen in Den Haag al sinds 2003 de meest complete agenda op het gebied van uitgaan in Den Haag heeft. Diverse keren gekopieerd, echter nog nooit geëvenaard.
Daarnaast is Kanters ook het dagelijkse aanspreekpunt van Stappen in Den Haag. Ook is hij regelmatig de tussenpersoon tussen organisatoren en fotografen, alsmede tussen gemeente en locatie.
Richard is een perfectionist, optimist, doorzetter, die zich bijna alles zelf heeft aangeleerd op het gebied van websites, communicatie en ontwerp. Een man met een Haagse stem en een gouwe (lees: groen-geel) hart.
Martin Simonis
Beleidsmedewerker | Grafisch Ontwerper | Fotograaf | Tekstschrijver | Marketeer | Contentmaker
Martin werd eind 2003 gevraagd om het team te versterken als fotograaf en recensist voor de website. Ook zijn ervaring als grafisch vormgever besloot hij in te zetten voor de stichting. Ook in de beleidsvoering help hij om nieuwe ideeën en projecten naar een hoger niveau te tillen.
Als fotograaf trad Martin jarenlang op de voorgrond van Party-Mania, maar op de achtergrond stond hij garant voor de vele innovatieve grafische ontwerpen met betrekking tot het logo, de kleding en het drukwerk. Ook weet hij ieder idee van zijn teamleden tot in de perfectie uit te voeren. Als contentmaker en marketeer weet hij door zijn visuele uitingen altijd de juiste doelgroep te bereiken.
Martin is een creatieveling, perfectionist, organisator, bedenker die met de juiste gereedschappen uitmuntende dingen kan creëren. Zijn horecaverleden als SVH restaurantkok, Haagse Horecaroots en extraverte persoonlijkheid helpen hem bij het netwerken voor de stichting.
Marianne Smit
Fotograaf
Marianne is een ervaren Haagse fotograaf met een scherp oog voor échte momenten. Haar motto *‘Catching Life’* zegt alles: of ze nu een familieportret maakt of een druk festival vastlegt, ze weet altijd de sfeer en emotie van het moment te raken.
Met haar rustige aanpak en natuurlijke manier van contact maken, laat ze mensen zich meteen op hun gemak voelen. Sinds 2023 fotografeert ze voor *Stappen in Den Haag*, waar ze haar liefde voor festivals en verhalen combineert. Of het nu een klein tafereel is of een menigte feestgangers – Marianne vindt altijd dat ene, rake shot.
Want een goed foto gaat niet om perfecte poses, maar om het vangen van leven. En dat doet ze met oog voor detail en een flinke dosis plezier.
Geoffrey Röttger
Vrijwilliger | Promotor | Contentmaker
Geoffrey is een toegewijde vrijwilliger die op effectieve wijze een waardevolle bijdrage levert. Op festivals assisteert hij steevast met praktische taken, zoals het begeleiden van de ‘fotolijst’, altijd met oog voor detail en een rustige aanpak. Daarnaast ondersteunt hij achter de schermen op het gebied van promotie, waarbij hij dankzij zijn brede netwerk op natuurlijke wijze verbindingen legt.
Met zijn ervaring als festivalbezoeker en kennis van harde house-muziek weet hij op authentieke wijze sfeerbeelden vast te leggen voor onze social media-kanalen. Zijn werk voor Instagram, TikTok en YouTube is doordacht en stemt altijd overeen met de visie van de organisatie. Zonder zich op de voorgrond te plaatsen, draagt hij bij aan kwalitatief sterke content.
Geoffrey is iemand die niet zoekt naar erkenning, maar wiens inzet en betrokkenheid wel degelijk opvallen. Zijn consistente inzet maken hem een fijne en gewaardeerde kracht binnen het team.
Jennah El Khamlichi
TikTok redactrice
Jennah is student aan het ROC Mondriaan en maakt content video's van evenementen. Jennah is ongeveer een jaar bezig met het maken van video's van feesten en festivals, met een speciale focus op rave- en hard techno-evenementen.
Fotografie heeft altijd al Jennah's interesse gehad en ongeveer een jaar geleden ontdekte ze haar ware passie voor het maken en bewerken van video's. Ze vindt het geweldig om van verschillende beelden één mooie, samenhangende video te maken.
Freddy Mol
Beleidsmedewerker | Hardware specialist
Freddy was al fotograaf, maar toen hij hoorde op een editie van Parkpop van het bestaan van Party-Mania wilde hij graag dit team komen versterken.
In het begin wisselde hij tussen zijn diverse hobby's. De ene avond als DJ achter de draaitafels en de volgende avond ervoor tussen het publiek als fotograaf. Daarnaast ging Freddy mee met andere fotografen als backup of als beveiliger/chauffeur. Ook is Freddy een topper in het opbouwen van een printen op locatie en alles wat hier qua netwerk en koppelen bij komt kijken. Op het gebied van beleidsvoering staat hij ook zijn mannetje met goede ideeën welke veelal voortkomen dankzij trainingen en werkwijze als medewerker van een multinational.
Freddy is een betrokken persoon, netwerker, teamspeler en beschermeling. Daarnaast is hij altijd op zijn hoede om de andere teamleden tegen onrecht te beschermen. Zijn sportieve verleden en voorkomen geven altijd de steun dat hij achter het team staat. Ook op momenten dat hij voor zijn werk in het buitenland verblijft.
Ook vaak bekeken: