SCOOP – DEN HAAG HAKKÛH KEERT TERUG: 2e EDITIE OP 17 OKTOBER
Wie er op 25 juli bij was, weet het.
Wie het gemist heeft… heeft de beelden waarschijnlijk inmiddels vaak genoeg voorbij zien komen.
Komt Tie Dan Hé - Den Haag Hakkûh komt terug.
Na een volledig uitverkochte eerste editie, een kolkende zaal, honderden bezoekers en een stroom aan foto’s, video’s en reacties die nog weken doorging, hebben MHJH Events-organisatoren Brigitte en Dennis besloten niet lang te wachten.
Zaterdag 17 oktober 2026 is het zover:
Komt Tie Dan He Den Haag Hakkûh II.
En deze keer wordt het groter.
Waar de eerste editie al voor een flinke Haagse hardcore-ontploffing zorgde, wordt editie II uitgebreid naar
TWEE stages, met de sound waar Den Haag Hakkûh voor staat:
classic. early. millennium.
De eerste editie bewees dat deze sound, deze mensen en deze Haagse energie nog lang niet klaar zijn.
En voor iedereen die achteraf dacht:
“Had ik daar maar bij geweest…”
…komt er nu een tweede kans.
Maar misschien niet eentje om lang over na te denken.
De eerste editie verkocht namelijk volledig uit - en na alle reacties van bezoekers én mensen die baalden dat ze geen kaart meer hadden, lijkt de belangstelling voor het vervolg nu al groot.
De line-up, ticketverkoop en verdere informatie worden binnenkort bekendgemaakt. Je kunt je hiervoor ook pre-registreren op www.komttiedanhe.nl
Voor nu is er maar één datum die je hoeft te onthouden:
ZATERDAG 17 OKTOBER 2026
KOMT TIE DAN HÉ – DEN HAAG HAKKÛH II
Last time you missed history.
This time there are no excuses.
More info soon.
MHJH Events - Mijn House Jouw House
Wil je op de hoogte blijven van evenementen in Scheveningen en Den Haag? Download dan onze GoneOut app met uitgaansagenda voor je smartphone in de App store of Google Play.


