Partyverslag: Get in Sync – Haags Hoog

Tijdens deze editie van Get In Sync stond ook weer vooral de muziek centraal. Vanaf het begin werd er zorgvuldig opgebouwd naar een steady flow van melodieuze, groovy beach vibes techno. De dj’s, waaronder Kind of One en de uit België overgekomen Juwlz, wisten precies de juiste toon te raken: warm, dansbaar en uitnodigend zonder opdringerig te worden. Het soort sets waarbij je moeiteloos uren blijft staan en dansen.
De sfeer in de kas was wat warm, maar ontspannen en goed. Er hing een gemoedelijke vibe waarbij mensen echt kwamen voor de muziek en het samen zijn. Geen drukte, geen geduw, gewoon een fijn publiek dat met elkaar een mooie avond neerzette.
De organisatie had het strak voor elkaar. De doorloop was soepel, de bar liep vlot en het aanbod sloot goed aan: frisse drankjes, fijne bieren en voor wie trek had een goed gebakken flamküchen. Eigenlijk precies goed in de context van het event.
Qua sound was alles uitstekend verzorgd: de muziek kwam goed tot zijn recht, de balans tussen de warme melodieën en de diepe beats stond precies waar die moest zijn. Hier en daar een opbouwende break, langzaam maar voornamelijk summerfestival techno.
Wat vooral opviel was hoe iedereen zijn eigen moment leek te pakken: sommigen dansten non-stop, anderen stonden met een drankje in de hand rustig te genieten van de vibe.
Kort gezegd: een goed georganiseerde avond met een mooi gebalanceerd publiek en sterke sets die de hele avond de juiste energie wisten vast te houden. Precies wat Get In Sync onderscheidt: de muziek staat voorop, puur genieten.
De mooie fotoserie van Get in Sync van Richard Kanters, klik hier
Aftermovie bij 070Onlne