After Hours invites PIP

Museum Beelden aan Zee nodigt je graag uit voor After Hours invites PIP op vrijdag 6 juni van 18:00 tot 23:00 uur.
Met After Hours zet museum Beelden aan Zee na sluitingstijd de spotlights op talentvolle cultuurmakers uit Den Haag! Op 6 juni vult PIP het museum met Vonk in de Branding: een avond vol beelden, geluiden en onverwachte ontmoetingen.
Over PIP
Sinds 2007 biedt PIP – ook wel het cultuurbordeel van Den Haag genoemd – ruimte aan clubnachten, exposities, theater, workshops en jonge organisatoren. Het nachtprogramma focust zich op de crème de la crème van de elektronische muziek, van ruwe diamanten tot doorgewinterde veteranen. PIP staat bekend om zijn interessante programma, relaxte sfeer en uitbundige aankleding.
Het programma
PIP krijgt de volledige vrijheid om een diverse en unieke avond samen te stellen. Naast het werk van Ana Oosting, Emo Verkerk en Khaled Dawwa, kun je de PIP Expo ontdekken, gecureerd door Milu Chen. Waar kunstenaars en muzikanten een nieuwe dimensie aan de ruimte geven.
Droom weg bij de muziek van traumgarten of verander je perspectief vanuit de uitkijktoren. Er zijn dj-sets, muziekoptredens en een verrassend programma van PIP radio. Verken het museum met een flitsrondleiding of maak een sculptuur tijdens de TrashUre Hunt-workshop.
Je kunt de hele avond terecht in het museumcafé voor food & drinks, terwijl Jetti en Nienquepasa tot in de late uurtjes muziek draaien. Nog niet uitgefeest? Om 23:00 uur steken we over naar The Fat Mermaid voor een afterparty op het strand.
Ga voor meer informatie naar: www.bazafterhours.nl
Wil je op de hoogte blijven van Haagse evenementen waar (live)muziek in de hoofdrol staat? Download dan onze GoneOut app met uitgaansagenda voor je smartphone in de App store of Google Play.